Kullanım Şartları

Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Alma isimli bu blog sitesi ilkay güner'e  ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Almada yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat ilkay GÜNER ve misafir yazarlar tarafından Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Alma için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Bu yazı Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Alma'dan alınmıştır
Kaynak: Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Alma

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Alma’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

- Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Alma'da gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

- Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Tavuklar ve Kanatlılar Hakkında Bilgi Almanın genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder